Kancelaria Prawna W.S.I. Polska świadczy wszechstronną pomoc prawną zarówno dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców jak i klientów instytucjonalnych.

Współpracujemy z prawnikami i kancelariami z innych miast Polski, a także poza granicami kraju, Kancelaria zapewnia wszechstronną pomoc w każdym miejscu w kraju, a także w Europie. Siedziba kancelarii znajduje się we Wrocławiu.

Ofertowana przez naszą kancelarię pomoc opiera się na poradach prawnych, sporządzaniu projektów umów i innych aktów prawnych, sporządzaniu opinii prawnych jak również w występowaniu przed sądami wszystkich instancji, organami ścigania oraz urzędami państwowymi. Reprezentujemy naszych Klientów w procesach negocjacyjnych.

RZETELNA KANCELARIA PRAWNA Z WROCŁAWIA

Z usług naszej kancelarii korzysta dziesiątki firm jak i osób prywatnych z Wrocławia jak i całej Polski. Pełne zaangażowanie naszego zespołu i stałe podnoszenie kompetencji pomaga rozwiązywać problemy biznesowe jak i prywatne.

PRAWO CYWILNE

Nasza kancelaria świadczy usługi z szeroko pojętego prawa cywilnego w tej dziedzinie pomagamy rozwiązać wiele problemów prawnych, obejmujących m.in. kwestie prawa rzeczowego, zobowiązań, ochrony własności czy odzyskania wysokiego odszkodowania. Zagadnienia prawa cywilnego dotykają codziennie każdego z nas.

OBSŁUGA PRAWNA PRZEDSIĘBIORSTW

Nasza kancelaria pomoże rozwiązać Państwa problemy. Obsługę prawną przedsiębiorstw oprzemy na  profesjonalnej i rzetelnej wiedzy naszego zespołu. Oferujemy porady prawe, stworzymy i przeanalizujemy umowy cywilno prawne. W Państwa imieniu przeprowadzimy negocjacje w celu zażegnania sporu jak również staniemy się Państwa pełnomocnikiem w procesach sądowych.

PRAWO RODZINNE

Gdy do głosu dochodzą emocje, wtedy warto zaufać profesjonalistom. Dobry adwokat pomoże zrozumieć prawo rodzinne. Świadczymy profesjonalną pomoc prawną w sprawach z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego, gwarantując wysoką jakość usług i życzliwe, pełne zrozumienia podejście. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i zapewniamy pełną dyskrecję.

Rozwody we Wrocławiu i separację a także sprawy z zakresu szeroko pojętego prawa rodzinnego, takie jak alimenty czy podział majątku, , ustalenie sposobu kontaktowania z dziećmi czy sprawowania władzy rodzicielskiej są jednym z filarów naszej praktyki.

Skutecznie kierujemy działania komornicze w celu odzyskania alimentów w kraju jak i zagranicą. Sprawy o egzekucję alimentów nie należą do najłatwiejszych z uwagi na częste przypadki ukrywania majątku przez dłużników, którzy częstokroć również zatajają otrzymywane dochody. Nasi negocjatorzy dysponują odpowiednimi narzędziami, aby zmobilizować dłużnika do zmiany swoich priorytetów płatniczych

WINDYKACJA NALEŻNOŚCI W KRAJU I ZAGRANICĄ

Specjalizujemy się m.in. w dochodzeniu należności na terenie Polski oraz za granicą, w większości krajów europejskich. W powyższym zakresie współpracujemy z zagranicznymi kancelariami prawnymi oraz komorniczymi. W powyższym zakresie oferujemy kompleksowe postępowanie windykacyjne, od etapu polubownego w czym negocjacje z dłużnikiem, zweryfikujemy sytuację finansową dłużnika, uzyskamy prawomocne orzeczenia tj. wyroki, nakazy zapłaty czy też europejskie nakazy zapłaty i europejskie tytuły egzekucyjne skuteczne w windykacji zagranicą. Będziemy reprezentować Państwa i prowadzić skuteczny nadzór w postępowaniach egzekucyjnych na rynku krajowym i zagranicznym,

PRAWO KARNE WE WROCŁAWIU

Skuteczna obrona praw osoby zatrzymanej w postępowaniu karnym i efektywne zabezpieczenie jej interesów możliwe jest przede wszystkim dzięki dyspozycyjności i szybkości działania jego obrońcy. W sprawach karnych niezbędne jest zabezpieczenie i pozyskanie dowodów natychmiast po zaistnieniu zdarzenia. Nasz zespół reprezentację klientów na wszystkich etapach postępowania karnego - przygotowawczym, sądowym we wszystkich instancjach oraz postępowaniu wykonawczym. Podejmujemy się również obrony praw osób pokrzywdzonych i występujących w charakterze oskarżycieli posiłkowych.

OBRÓT WIERZYTELNOŚCIAMI

Szybkie upłynnienie (spieniężenie) swoich należności i pozyskanie środków obrotowych na bieżącą działalność umożliwi rozważenie możliwości sprzedaży wierzytelności. Nasza kancelaria proponuje skup wierzytelności czy też obrót długami poprzez giełdę wierzytelności, ogólnodostępną bez ograniczeń dla wszystkich użytkowników internetu.

ODSZKODOWANIA

Każdy, kto poniósł szkodę, czyli uszczerbek majątkowy w dobrach prawnie chronionych, jest uprawniony do dochodzenia odpowiedzialności względem osoby winnej jej wystąpienia. Nasza kancelaria potrafi zapewnić pełną rekompensatę za doznane krzywdy w czym cierpienia psychiczne poszkodowanego czy też osób bliskich tj. szkody moralnej wówczas uzyskamy odpowiednie zadośćuczynienie.

PRAWO ADMINISTRACYJNE

Nasi prawnicy świadczą usługi reprezentacji przed urzędami, samorządowym kolegium odwoławczym, wojewódzkimi sądami administracyjnymi i Naczelnym Sądem Administracyjnym. Z naszymi prawnikami nie jesteś przegrany z wszechogarniającą władczością organów państwowych.

Kancelaria Prawna W.S.I. Polska prowadzi obsługę prawną na terenie:

- śląskie: Sosnowiec, Katowice, Tychy, Bielsko-Biała, Gliwice, Częstochowa, Racibórz,
- mazowieckie: Warszawa, Radom, Siedlce, Ożarów Maz., Płock, Mińsk Mazowiecki,
- małopolskie: Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Dębica
- zachodniopomorskie: Szczecin, Koszalin, Stargard Szczeciński,
- podkarpackie: Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Jasło, Sanok
- łódzkie: Łódź, Sieradz, Łowicz, Piotrków Trybunalski, Łask,
- dolnośląskie: Wrocław, Wałbrzych, Jelenia Góra, Legnica, Świdnica, Środa Śląska, Oława, Lubin, Legnica, Głogów, Kłodzko, Bolesławiec
- wielkopolskie: Poznań, Gniezno, Kalisz, Piła, Leszno, Śrem, Ostrów Wlkp.
- warmińsko-mazurskie: Olsztyn, Elbląg, Szczytno, Gołdap, Suwałki
- podlaskie: Białystok, Łomża, Suwałki
- świętokrzyskie: Kielce, Sandomierz, Starachowice,
- opolskie: Opole, Nysa, Kędzierzyn Koźle, Kluczbork
- lubelskie: Lublin, Biała Podlaska, Janów Lubelski, Kraśnik, Zamość, Chełm, Świdnik, Puławy
- kujawsko-pomorskie: Bydgoszcz, Toruń, Grudziądz, Włocławek, Świecie,
- lubuskie: Zielona Góra, Gorzów Wlkp.
- pomorskie: Gdańsk, Gdynia, Słupsk, Sopot

Windykacja zagraniczna prowadzona jest na terenie Europy, Azji, Ameryki:

Albania- Tirana i inne
Andora- Andora i inne
Austria- Wiedeń i inne
Belgia- Bruksela i inne
Białoruś- Mińsk i inne
Bośnia i Hercegowina- Sarajewo i inne
Bułgaria- Sofia i inne
Chorwacja- Zagrzeb i inne
Czarnogóra- Podgorica i inne
Czechy- Praga i inne
Dania- Kopenhaga i inne
Estonia- Talin i inne
Finlandia- Helsinki i inne
Francja- Paryż i inne
Grecja- Ateny i inne
Hiszpania- Madryt i inne
Holandia- Amsterdam i inne
Irlandia- Dublin i inne
Islandia- Rejkiawik i inne
Jugosławia- Belgrad i inne
Liechtenstein- Vaduz i inne
Litwa- Wilno i inne
Luksemburg- Luksemburg i inne
Łotwa- Ryga i inne
Macedonia- Skopie i inne
Malta- Valletta i inne
Mołdawia- Kiszyniów i inne
Monako- Monako i inne
Niemcy- Berlin i inne
Norwegia- Oslo i inne
Portugalia- Lizbona i inne
Rosja- Moskwa i inne
Rumunia- Bukareszt i inne
San Marino- San Marino i inne
Serbia-Belgrad i inne
Słowacja- Bratysława i inne
Słowenia- Lublana i inne
Szwajcaria- Berno i inne
Szwecja- Sztokholm i inne
Turcja- Ankara i inne
Ukraina- Kijów i inne
Węgry- Budapeszt i inne
Wielka Brytania- Londyn i inne

Włochy – Rzym, Neapol i inne
Irak - Bagdad i inne
Stany Zjednoczone Ameryki – Chicago, New York i inne

Chiny - Pekin i inne

GŁÓWNA SIEDZIBA:

Kancelaria Prawna W.S.I. Polska

ul. Gagarina 66/2 (Muchobór Wielki)

54-620 Wrocław, Polska


Współpracujemy z: windykacja, dług, dłużnik, windykacja na

Lions Bank      Bank Pekao

Bank BGŻ BNP Paribas S.A   Bank BPS

Bank Pekao  BOŚ

Comperia Free Citi Handlowy

Millennium Raiffeisen Polbank

 

 

 

   SKUTECZNA WINDYKACJA NALEŻNOŚCI

Windykacja należności,  windykacja międzynarodowa, giełda wierzytelności, windykacja zagraniczna, windykacja