O firmie

 

 

 

PACTA SUNT SERVANDA

Umów należy dotrzymywać

Kancelaria Prawna WSI Polska działa z powyższą zasadą, specjalizujemy się w obrocie wierzytelnościami. Pomagamy zmniejszyć ilość złych wierzytelności w portfelu, stosując szeroki wachlarz dozwolonych prawem środków dochodzenia należności. Działamy i współpracujemy z adwokatami, radcami prawnymi, agentami oraz windykatorami na terenie całego kraju jak i całej Europy. Z miesiąca na miesiąc WSI Polska zdobywa zaufanie i lojalności firm borykającymi się z problemami niesolidnych kontrahentów zalegających z płatnościami. Na bazie wieloletnich doświadczeń wiemy, jak odzyskać pieniądze nie tracąc klientów. Nie stosujemy szablonów, mamy do czynienia z różnymi sprawami, które wymagają indywidualnego podejścia. Jesteśmy żywym organizmem, w którym każdy pracownik pracuje na to, aby jeszcze prężniej działać, aby klient był zadowolony z szybkiego odzyskania swoich należności. Nasi pracownicy posiadają fachowe wykształcenie i wciąż zdobywają nową wiedzę i doskonalą swoje umiejętności, regularnie uczestnicząc w licznych szkoleniach.

Nasz oferta obejmuje szeroki wachlarz usług. Dlatego do każdej sytuacji zgłoszonej przez naszego klienta jesteśmy w stanie dopasować najbardziej optymalne rozwiązanie. Proponujemy działania prewencyjne, aby zapobiec bądź zmniejszyć ryzyko powstania należności trudnych poprzez weryfikację potencjalnego kontrahenta, stosowanie pieczęci prewencyjnej oraz monitoring płatności. W sytuacji, kiedy mamy do czynienia z przekroczeniem terminu wymagalności, polecamy działania stricte windykacje oraz stosowanie procesowych środków dochodzenia należności, uzyskiwanie nakazów płatniczych, zakończywszy na egzekucji komorniczej. Zawsze działamy zgodnie z normami prawnymi obowiązującymi w naszym kraju. Nigdy nie unikamy trudnych sytuacji. Podejmujemy działania nawet wówczas, jeśli  inne firmy określiły swoją bezskuteczność.

Współpraca z nami oznacza także mniejsze koszty jak i mniejsze ryzyko. Oferujemy skuteczne usługi w konkurencyjnych cenach.

WSPÓŁPRACUJEMY Z:

Millennium Raiffeisen Polbank

Citi Handlowy Bank BPS BOŚ Bank Pekao

Bank BGŻ BNP Paribas S.A Lions Bank

Comperia Free Alior Bank