Dłużniku

Szanowni Państwo!

PACTA SUNT SERVANDA

Umów należy dotrzymywać

Jeżeli otrzymali Państwo wezwanie do zapłaty z Kancelarii Prawnej WSI Polska, to znaczy, że znaleźli się Państwo w kręgu podmiotów borykających się z mniejszymi lub większymi problemami finansowymi. Aby ustrzec się przed pogłębieniem tej niekorzystnej sytuacji oraz uporać się z obecnymi wymagalnymi zobowiązaniami, należy bezzwłocznie skontaktować się ze swoim wierzyciele. My jesteśmy właśnie po to, aby Państwu w tym pomóc i wspólnie wypracować najbardziej dla Państwa optymalne rozwiązanie. Dlatego uchylanie się od kontaktu z nami nie będzie działać na Państwa korzyść. Natomiast bezzwłoczna reakcja z Państwa strony i  uruchomienie kontaktu z firmą WSI Polska przyniesie na pewno niewymierne zyski. Postaramy się zaproponować Państwu najwygodniejszą formę spłaty długu i weźmiemy pod uwagę możliwości finansowe Państwa.

Jeżeli otrzymali Państwo od nas wezwanie do zapłaty, należy skontaktować się z firma WSI Polska, nasz windykator zaproponuje najlepsze rozwiązanie.

W tej sytuacji najlepszym rozwiązaniem dla Państwa jest jak najszybsza spłata zobowiązania. Oszczędzi to Państwu dodatkowych kłopotów i kosztów, które mogą kilkukrotnie wzrosnąć w wyniku postępowania sądowego oraz egzekucji komorniczej. Kontakt z naszą firmą może Państwa ustrzec przed niewygodnym upublicznieniem informacji o sytuacji finansowej przed Państwa kontrahentami czy sąsiadami. Aby zapobiec tak nie komfortowym okolicznościom, warto odpowiednio wcześniej zareagować na nasze pismo i skontaktować się telefonicznie z naszym windykatorem.

Unikanie kontaktu spowoduje uruchomienie windykacji na stopie bardziej restrykcyjnej. W takiej sytuacji będziemy niestety zmuszeni zlecić działanie naszym windykatorom terenowym. Wiążą się z tym liczne dla Państwa nieprzyjemne okoliczności, zwłaszcza, jeśli zależy Państwu na dyskrecji w sprawie Państwa zadłużenia.

W przypadku braku gotówki proponujemy kredyty:

PAMIĘTAJ, IM SZYBSZY KONTAKT I SPŁATA ZADŁUŻENIA

TYM MNIEJ KŁOPOTÓW


Kancelaria Prawna WSI Polska

ul. Leszczyńskiego 4 lok. 29, 50-078 Wrocław

Tel. (+48) 71 311 89 24

Fax (+48) 71 723 21 34

mobile: (+48) 791 187 991

e-mail: biuro@wsipolska.com.pl

Euro   - PL 83 1140 2017 0000 4512 0063 3743