FAQ
  1. Jak podjąć współpracę z WSI Polska?
  2. W czym specjalizuje się firma WSI Polska?
  3. Czy firma WSI Polska prowadzi działania jedynie na terenie Polski?
  4. Jakie usługi proponuje firma WSI Polska?
  5. Jaką dają Państwo gwarancje na skuteczną windykację?

Jak podjąć współpracę z WSI Polska?

Wystarczy skontaktować się z konsultantem, który wszystko wyjaśni i zaproponuje najlepsze rozwiązanie dla Państwa.


W czym specjalizuje się firma WSI Polska?

Specjalizujemy się w dochodzeniu roszczeń finansowych powstałych w wyniku różnych zdarzeń gospodarczych, ale nie tylko. Chcemy aby nasza firma nie była kojarzona jak dziesiątki innych firm windykacyjnych, my chcemy Państwu pomóc w jak najlepszym zabezpieczeniu się przed problemami płynności finansowej.


Czy firma WSI Polska prowadzi działania jedynie na terenie Polski?

WSI Polska jak sama nazwa wskazuje jest Polską firmą, ale działania które obejmujemy windykacją są rozproszone po całej Europie gdzie tylko może trafić nasz windykator, bo sama windykacja telefoniczna, bądź listowna nie przynosi skutku, dlatego też windykator terenowy poprawia skuteczności naszej firmy.


Jakie usługi proponuje firma WSI Polska?

WSI Polska ma za zadanie kompleksowo zabezpieczyć Państwa firmę przed powstaniem zatorów płatniczych, dlatego też proponujemy kompleksową współpracę.

W skład naszych propozycji wchodzą:


Jaką dają Państwo gwarancje na skuteczną windykację?

W obrocie gospodarczym bardzo trudno przewidzieć działanie dłużnika, nigdy nie można być 100% pewnym skuteczności jeżeli nie mamy jeszcze pieniędzy na koncie. Firma WSI Polska dołoży wszelkich starań aby skutecznie zwindykować Państwa należności, nawet jeżeli nie będziemy skuteczni nie dołożą Państwo dodatkowych środków finansowych, ponieważ za usługi naszej firmy płacą Państwo od rzeczywistych pieniędzy ściągniętych przez naszą firmę.

 

Language
Newsletter